Belasting op buitenlandse inkomsten.

Belasting op buitenlandse inkomsten.

Fiscale consequenties van werken en zaken doen in de buurlanden !

Erik Sansen
Sansen International Tax Lawyers



Accreditatie/
aanwezigheidsattest

Voor dit seminarie wordt een attest IAB/BIBF/IBR uitgereikt.

Advocaten kunnen op basis van het aanwezigheidsattest de gevolgde opleiding laten valideren door de Orde van Vlaamse Balies.

Heel wat Belgen werken in Nederland, Frankrijk, Duitsland  of Luxemburg. Het is hen niet altijd even duidelijk waar men belastingen moeten betalen. Zeker wanneer men daarnaast ook nog geregeld werkt in een derde land.
Deze sessie geeft u antwoorden op praktische vragen bij het aangeven van buitenlandse inkomsten.
- Is dat deel van het loon nu belastbaar in België of in de werkstaat?
- Hoe moeten de inkomsten in België worden aangegeven : als bruto-bedrag of netto na aftrek van de bronbelasting?  
- Idem wanneer men een vakantieverblijf heeft in het buitenland.
- Mag men buitenlandse renovatiekosten in mindering brengen van de buitenlandse huurinkomsten?
- Heeft men een aangifteplicht als men zijn vakantiewoning niet verhuurt?
- Wat als men een effectenportefeuille houdt in Luxemburg?
- Kan men de buitenlandse bronheffing op een of andere manier compenseren met de Belgische personenbelasting?
- Heeft men in Nederland een aangifteplicht van zijn Nederlandse effectenportefeuille in de vermogensrendementheffing?

  Datum Startuur Einduur Stad Locatie  

deelname

De deelnameprijs bedraagt € 298 (excl. BTW), bijkomende deelnemer zelfde kantoor tegen € 250 (excl. BTW), per bijkomende deelnemer.  
De kennisateliers zijn betaalbaar via de KMO portefeuille waardoor u een subsidie van 40 % (kleine onderneming) of 30 % (middelgrote onderneming) kunt ontvangen op de inschrijvingsprijs exclusief BTW.
Meer informatie hieromtrent vindt u op de website van KMO-portefeuille.
Bij inschrijving ontvangt u steeds een bevestiging, met een routebeschrijving en de factuur.

KennisAteliers Online diensten

Na inloggen op onze website, vindt u o.a. volgende diensten:
  • attesten permanente vorming
  • digitale syllabus - De digitale syllabus is een paar dagen op voorhand beschikbaar op de website. Met de tablet-vriendelijke versie kunt u zelfs de syllabus downloaden om het seminarie te volgen met uw tablet. U kunt er tevens uw eigen notities en aanduidingen toevoegen. (zie http://www.adobe.com/nl/products/reader-mobile.html ).
  • online video’s - de e-video van de seminaries waarvoor u inschreef is desgevallend beschikbaar op de website. Ook voor de deelnemers aanwezig in het seminariecentrum.
Meer info gratis online diensten.
Inschrijven voor dit seminarie