Tim Melis -Cazimir advocaten- legt zich in hoofdzaak toe op ondernemingsfiscaliteit en vastgoedfiscaliteit. Verder heeft hij zich gespecialiseerd in de structurering van familiale vermogens zowel in een nationale als een internationale context.
IAB/BIBF/IBR: 2,0 uren.
Advocaten kunnen op basis van het aanwezigheidsattest de gevolgde opleiding laten valideren door de Orde van Vlaamse Balies.
Kan een kosteloze beëindiging of voortijdige beëindiging ? - Wat zijn de gevolgen van de beëindiging van een recht van vruchtgebruik, een recht van opstal of nog een recht van erfpacht? - Hoe kan een recht van vruchtgebruik, opstal en erfpacht overigens beëindigd worden? - Wat indien de vruchtgebruiker, de opstalhouder of de erfpachter werken heeft uitgevoerd? Is er dan een vergoeding verschuldigd door de naakte eigenaar, opstalgever of erfverpachter? Zo ja, hoeveel bedraagt die vergoeding? Moet een vergoeding betaald worden voor alle soorten werken? - Zijn hiervoor alternatieven? Kan men de risico’s inperken? - Hoe bekijkt de fiscus dit allemaal? - Wat zijn de gevolgen in geval van een vroegtijdige beëindiging van deze zakelijke rechten?
De inschrijvingsprijs voor dit online seminarie bedraagt € 148 (excl. BTW). De webcasts kennisateliers zijn betaalbaar via de KMO portefeuille waardoor u een subsidie van 40 % (kleine ondernemingen) of 30 % (middelgrote ondernemingen) kunt ontvangen op de inschrijvingsprijs exclusief BTW. Meer informatie hieromtrent vindt u op de website van KMO-portefeuille.
Voorwaarden
Webontwikkeling & Webontwerp door Webdoos